Roztržka v košickom Lidli. Pre nedostatok dezinfekčných mydiel padli vulgarizmy
AKTUALIZOVANÉ
V pondelok ráno sa v Lidli na Popradskej ulici v Košiciach dostala do roztržky zákazníčka s predavačkou. Predmetom hádky boli dezinfekčné mydlá, ktoré neboli vyložené v regáloch. Zákazníčka tvrdila, že mydlá dávajú „bokom“.
Predavačka jej však začala oponovať, že to nie je pravda a mydlá sa vypredávajú pre koronavírus. Nespokojná nakupujúca však podľahla vášňam a začala zamestnancom predajne vulgárne nadávať.
Facebooková stránka Zomri informuje, že ihneď po otvorení obchodu doň nabehlo približne 20 ľudí. Skončilo to hádkou a strkaním do seba.
Incident potvrdili pre KOŠICE:DNES aj zamestnanci predajne.
„Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, ktorú naša kolegyňa nezvládla ideálne. Takéto správanie nie je v súlade s našimi internými zásadami. Situáciou sa budeme zaoberať. Išlo však o vypätú situáciu a zároveň prosíme zákazníkov o pochopenie, že niektoré výrobky majú v súčasnosti obmedzenú dostupnosť. Robíme však všetko preto, aby sme túto situáciu zvládli. Tento konkrétny výrobok sme objednávali pred 6 mesiacmi a vychádzali sme zo skúseností a odpredajov z predošlých akcií. Výrazne zvýšený záujem zákazníkov však spôsobil rýchle vypredanie tohto výrobku. Zároveň chceme dôrazne vyhlásiť, že žiaden tovar nikdy neodkladáme bokom,“ vysvetlil Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl.
(HUN)
[ad][/ad]
Odporúčané články
Členovia Hasičského a záchranného zboru navštívili Materskú školu Budapeštianska 1 a jej elokované pracovisko na Viedenskej 34 v Košiciach, aby najmenším deťom zábavnou a interaktívnou formou priblížili základy bezpečnosti a predstavili im prácu záchranných zložiek.
Kampaňou Napíš list – Poteš srdce košická knižnica piatykrát inšpirovala k prejavom pozornosti a úcty voči staršej generácii. Listy boli odovzdané adresátom v troch seniorských zariadeniach.
Hlavné kroky nutné pre rozvoj vodárenstva sú v rukách štátu – musí si začať plniť svoje záväzky, nastaviť zmysluplnú reguláciu, zamedziť politikárčeniu a vnášaniu chaosu do odborných tém. Akokoľvek sú tieto kroky potrebné, vodárenské spoločnosti ich namiesto štátu urobiť nemôžu a kým ich neurobí štát, vodárenské spoločnosti budú problémy ďalej tlačiť pred sebou a kríza vodárenstva sa bude ďalej prehlbovať. Zhodli sa na tom spíkri na medzinárodnej odbornej konferencii televízie TA3 o vodárenstve.