Streľba v škole v Kazani: Obeťami sú aj študenti a polícia zadržala 19-ročného chlapca
Správy odvolávajúce sa na záchranné služby spomínajú aj možný výbuch.
Streľba v škole v ruskej Kazani si vyžiadala najmenej deväť mŕtvych. Ako informujú ruské štátne médiá, obeťami sú siedmi študenti a jeden učiteľ.
Podľa niektorých zdrojov strieľali dvaja ľudia a polícia údajne zadržala 19-ročného chlapca. Správy odvolávajúce sa na záchranné služby spomínajú aj možný výbuch.
Informácie pochádzajú z agentúry AP a webstránky www.bbc.com.
Zdroj: Webnoviny.sk
Odporúčané články
Knižnica hračiek v Košiciach oslavuje prvý rok svojho fungovania. Projekt TOY LIBRARY Slovakia priniesol do LitParku priestor, kde sa deti môžu hrať, rozvíjať a učiť zdieľaniu. Pri príležitosti výročia pripravila knižnica 29. mája 2026 podujatie ROK PLNÝ HRY s odbornými diskusiami, inšpiráciami zo sveta Toy Library a stretnutiami s komunitou.
V Košiciach sa začne ďalšia etapa modernizácie zastávok verejnej dopravy. Od pondelka 4. mája 2026 od 8:00 sa rozbehli práce na zastávke Palackého v smere do centra.
Mestský podnik Tepelné hospodárstvo Košice (TEHO) začal minútu po polnoci 26. septembra 2025 s postupný nábehom dodávky ústredného kúrenia pre domácnosti, školy, podniky a ďalších svojich odberateľov. Včera o ôsmej hodine ráno sa po 221 dňoch vykurovacia sezóna prerušila, keďže v TEHO vzhľadom na predpoveď počasia pristúpili k prerušeniu dodávok ústredného kúrenia.
Vstúpiť do Diskusie
(0 komentárov)