V košickom jazere našli v stredu telo muža

V jazere v košickej mestskej časti (MČ) Nad jazerom našli ešte v stredu (28. 7.) telo muža. Pre TASR to za Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach potvrdil Jaroslav Ličák s tým, že jeho totožnosť doposiaľ nezistili.
Obhliadajúci lekár podľa jeho slov cudzie zavinenie predbežne vylúčil a nariadil pitvu. „V súvislosti s uvedenou udalosťou začal poverený príslušník Policajného zboru trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,“ uviedol.
Zdroj: (TASR, sem, lem)
Odporúčané články

Obe deti boli hospitalizované v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach s diagnózou intoxikácie spôsobenej nadmerným užitím antipyretík.

V centre mesta sa od štvrtka 10. apríla 2025 začínajú stavebné práce na Moyzesovej ulici, ktoré ovplyvnia premávku mestskej hromadnej dopravy.

Mestská polícia Košice pokračuje v boji proti nelegálnemu ukladaniu odpadu, ktoré znečisťuje verejné priestranstvá.