Iba deväťročný chlapec nabúral s autom
Iba deväťročný chlapec nabúral s autom. Na sociálnej sieti o tom informovala košická krajská polícia.
Chlapec z okresu Rožňava vošiel cez zadné odomknuté dvere do auta značky Opel a sadol si na miesto vodiča. Následne odistil ručnú brzdu a vyradil zaradený rýchlostný stupeň. Vozidlo v mierne svahovitom teréne začalo samovoľne cúvať, stálo sa neovládateľným, až napokon narazilo do garáže. Po náraze si chlapec otvoril dvere na strane vodiča a z miesta odišiel.
Zdroj: (SITA, mt;mlu)
Odporúčané články
Košickí hasiči v stredu zasahovali pri dopravnej nehode na Prešovskej ceste, pri ktorej bolo účastné aj vozidlo prevážajúce škôlkarské deti. Podľa informácií Hasičského a záchranného zboru sa pri incidente zranili štyri deti a jedna dospelá osoba.
Dopravný podnik mesta Košice, a.s. (DPMK) oznamuje cestujúcej verejnosti zmenu prevádzkových hodín svojich predajných miest v súvislosti s dňom 17. novembra.
Ako sme v našom denníku informovali koncom júna tohto roka, leto prinieslo do Košíc novú vlnu diskusií o urbanizme centra. Na rohu Južnej triedy a Námestia osloboditeľov plánuje developer Cresco Real Estate polyfunkčný dom s apartmánmi, parkovaním a verejným priestorom. Občiansku petíciu proti výstavbe vzal magistrát na vedomie a ním zriadená pracovná skupina rokuje o požiadavkách verejnosti. Za plechovým plotom pred hotelom Centrum zároveň prebehol archeologický prieskum.


