Miesto, kde si príde každý na svoje, aj taký bude “Terasácky blšák”

Košičania, čo poviete na nápad výmeny namiesto vyhodenia? S jedným ekologickým a veľmi prospešným nápadom prichádza Mestská časť Košice-Západ. Ako informovali na svojej facebookovej stránke, ide o udalosť s názvom “Terasácky blšák”, ktorá sa uskutoční túto sobotu (9. 10.) v priestoroch trhoviska na Luníku II.
Zúčastniť sa môže každý. Ak máte k dispozícii niečo, čoho sa chcete zbaviť, vymeniť, alebo predať, tento priestor je určený presne pre vás. Samozrejme okrem predaja si dané produkty viete aj zakúpiť, keďže ide o výmenno-predajnú burzu. Dokonca to nebude ani veľmi finančne náročné. Vítané sú všetky vekové kategórie, ponuka sortimentu môže byť rôznorodá.
Ak máte záujem o túto udalosť, ste vítaní už túto sobotu (9. 10. 2021 od 8:00 hod.).

Zdroj: (FB/Košice Západ Terasa, vu)
Odporúčané články

V centre mesta sa od štvrtka 10. apríla 2025 začínajú stavebné práce na Moyzesovej ulici, ktoré ovplyvnia premávku mestskej hromadnej dopravy.

Na štvrtkovom mestskom zastupiteľstve opäť prišla na pretras téma mestských častí. Niektoré základné informácie sa v médiách už objavili.

Viaceré mestá a obce v Košickom kraji sa v týždni od 31. marca do 4. apríla musia pripraviť na dočasné prerušenie dodávky elektrickej energie. Dôvodom sú plánované práce na zariadeniach distribučnej sústavy spoločnosti Východoslovenská distribučná (VSD).