Mladík na fasádu bytového domu nastriekal vulgárny nápis
Mestskí policajti zo stanice Západ včera (13. 10. 2021) chytili sprejera, ktorý nastriekal vulgárny nápis na jeden z bytových domov v Košiciach.
Ako informovala Mestská polícia Košice prostredníctvom svojej facebookovej stránky, páchateľa dolapili počas hliadky na Sokolovskej ulici. Odohralo sa to medzi číslami 15 a 16, kde sa mladý muž nachádzal blízko fasády bytového domu so sprejom v ruke, píšuc na stenu.
Po upozornení odstúpil podozrivý muž od steny a príslušníci MsP preverili jeho totožnosť. Podozrivým bol maloletý Filip, ktorý sa dobrovoľne priznal, že na stenu obytného domu sprejom napísal nápis „ĽUDIA NA TERASE SÚ NA PI…“.
Mestskí policajti hneď po tom privolali na miesto príslušníkov z Obvodného oddelenia Policajného zboru – Košice Západ, ktorí podozrivého mladíka spolu so sprejom prevzali k ďalšej realizácii.
Zdroj: (FB/Mestská polícia Košice)
Odporúčané články
Dnes bude prevažne oblačno až zamračené, s teplotami do 12 stupňov Celzia.
Po rokoch sa na košickom sídlisku Luník IX opäť začne výstavba nového bytového domu. Za takmer šesť miliónov eur má vzniknúť 48 nájomných bytov, ktoré majú prispieť k zlepšeniu životných podmienok obyvateľov sídliska aj ľudí z nelegálnej osady Mašličkovo.
Ruský vodca Vladimir Putin tvrdí, že Moskva je údajne pripravená uzavrieť mierovú dohodu, ale je to „právne nemožné“. Referuje o tom web glavcom.ua s odvolaním sa tlačovú konferenciu šéfa Kremľa.