Košických motoristov čakajú od stredy dopravné obmedzenia
Vodičov motorových vozidiel od stredy 10. novembra čakajú viaceré dopravné obmedzenia. Informovalo o tom mesto Košice prostredníctvom svojej facebookovej stránky.
Obmedzenia sa týkajú stavebných prác súvisiacich s opravou cestnej komunikácie v úseku od križovatky Sečovská cesta, okolo Panorámy smerom na Zdobu. Práve kvôli spomínanej oprave bude v úseku znížená rýchlosť, ale aj realizovaná čiastočná uzávera cesty. Rekonštrukcia uvedenej cestnej komunikácie potrvá do 30. novembra.
Zdroj: (FB/Košice – Mesto Košice, vu)
Odporúčané články
Najväčšia letecká udalosť roka sa po dvojročnej prestávke vracia do kalendárov leteckých fanúšikov. Medzinárodné letecké dni SIAF 2026 sa 5. a 6. septembra uskutočnia na letisku Košice.
Rýchlostná cesta R4 je v smere od Šebastoviec na Milhosť momentálne uzatvorená, dôvodom je požiar kamiónu. Na sociálnej sieti o tom informuje Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Košiciach.
Na území Mestských lesov Košice v úseku od Cvičnej skaly po Alpinku sa začína výrub stromov. Terénne úpravy budú trvať do konca februára. Ako informovalo mesto Košice, dôvodom je dostavba cyklochodníka v Čermeľskom údolí. Predpokladaná hodnota investície je 5,5 milióna eur, prostriedky by mali pochádzať najmä z eurofondov.