Trojica kradla v biznis centre
Do kancelárie jedného z biznis centier v Košiciach sa v máji vkradol 30-ročný Róbert s dvomi jeho komplicmi. Ukradli dve kovové pokladnice s finančnou hotovosťou.
Podľa hovorcu Policajného zboru v Košiciach Alexandra Szaba vyčíslili celkovú škodu na viac než 1300 eur. Róberta, ktorý už sedel v base za inú trestnú činnosť, obvinili a hrozí mu dvojročné väzenie. Po dvoch pomocníkoch stále pátrajú.
(KUP)
Ilustračné foto: Shutterstock
Odporúčané články
Koncom decembra sa presúva celé Slovensko zo západu na východ a naopak. Zaujímalo nás preto, čo je pre cestujúcich najlepším riešením, aby sa dostali pred a počas sviatkov za svojimi blízkmi. Prinášame informácie o tom, v ktorých vlakoch sa odporúča zakúpiť miestenku a kde je to povinné.
Ako informovalo na sociálnej sieti Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach, nehoda sa stala v ranných hodinách, v smere na Furču. Vodič autobusu linky 55 dostal na namrznutej vozovke šmyk, následne prešiel do protismeru a napokon zišiel dole svahom.
Deti väčšinou jasne vyjadria, čo si prajú nájsť pod stromčekom, už mesiace vopred. Napriek tomu prinášame tipy na darčeky, ktoré sa dajú kúpiť v Košiciach a mohli by potešiť menšie deti, predškolákov aj školákov.