Opitá Košičanka zničila dve autá
Mladá vodička so svojím autom Škoda Octavia narazila pod vplyvom alkoholu do zaparkovaného Audi A6 a snažila sa ujsť.
K nehode došlo v piatok okolo 22. hodiny na Južnej triede. Policajná hliadka ju zadržala a pri kontrole dychovou skúškou u nej namerali 2,77 promile.
25-ročnú Beátu obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. „Zadržanú vodičku polícia umiestnila do cely policajného zaistenia. Skutok policajti realizovali v tzv. super rýchlom konaní,“ uviedol policajný hovorca Alexander Szabó. Celková škoda na vozidlách predstavuje 4200 eur.
(HUN)


Foto: PZ SR
Odporúčané články
V novembri sme priniesli článok, v ktorom pedagógovia základných a stredných škôl opisujú nedostatok učiteľov v školách, kde pôsobia. Pýtali sme sa magistrátu aj KSK, ako plánujú tento vypuklý problém riešiť. Mesto v novoprijatom dokumente pomenúva ambície a procesy, ktorými chce zlepšiť školstvo vo svojej pôsobnosti. Kraj sa snaží prepájať školy s odborníkmi z praxe.
Už od pondelka 24. novembra prebiehajú v Abú Zabí majstrovstvá sveta v kickboxe dospelých pod hlavičkou známej organizácie WAKO. Za Slovensko bojovali aj dve ženy, jedna z nich je členkou našej redakcie.
Prvá tradičná Mikulášska jazda sa uskutočnila v sobotu 6. decembra. Naša redakcia bola pri tom a zisťovala, ako sa Mikuláš dostal zo severného pólu až do Košíc, aby mohol poslušným deťom priniesť sladkosti.