Záujemcovia, ktorým nevyhovuje termín očkovania, si ho môžu sami zmeniť
Záujemcovia, ktorým zvolený alebo automaticky pridelený termín na očkovanie proti ochoreniu COVID-19 nevyhovuje, si ho môžu sami zmeniť cez zmenový formulár na webovej stránke www.korona.gov.sk. Informovala o tom hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR Zuzana Eliášová. Dodala, že to platí zatiaľ iba pre 1. a 3. dávku vakcíny.
„Pre záujemcov, ktorí majú termín až na konci januára a radi by absolvovali očkovanie skôr, odporúčame zmeniť si svoju registráciu a vybrať si skorší termín. Termínov je v súčasnosti dostatok pre celé Slovensko a v prípade potreby sú priebežne dopĺňané,” doplnila Eliášová.
Zdroj: (SITA, DSe;pla)
Odporúčané články
Toto sú najdôležitejšie informácie, ktoré vám prinášame za uplynulý týždeň v Košiciach. Od vyhlásenia štrajkovej pohotovosti v U. S. Steel Košice po odhalenie Urbanovej veže. Náš súhrn vám ponúka prehľad kľúčových momentov, ktoré sa udiali za uplynulých sedem dní v metropole východu.
Toto sú najdôležitejšie informácie, ktoré vám prinášame za uplynulý týždeň v Košiciach. Od zmeny dopravy na Watsonovej ulici po oznámenie posilnenia leteckej linky Košice – Bratislava. Náš súhrn vám ponúka prehľad kľúčových momentov, ktoré sa udiali za uplynulých sedem dní v metropole východu.
Krátko pred Vianocami minulého roka sme informovali o tom, že Zlatica Labancová, ktorá sa po smrti manžela a dcéry stará o dve vnúčatá a svoju ďalšiu postihnutú dcéru, si prevzala od košického primátora Jaroslava Polačeka a riaditeľa neziskovej organizácie Sociálne bývanie Radoslava Drába kľúče od sociálneho bytu. S odstupom času sme chceli vedieť, ako sa rodine ťažko skúšanej osudom v zrekonštruovanom byte býva.