Pri dopravnej nehode sa ťažko zranili tri osoby
Včera (06.08.2022) okolo 12.50 hod. došlo v trebišovskom okrese k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa zranil vodič a dvaja spolujazdci.
Podľa doterajších zistení viedol 45-ročný vodič z okresu Trebišov osobné motorové vozidlo zn. Volkswagen Sharan po štátnej ceste č. III/3652 v smere jazdy od obce Bačkov k Bačkovskej ulici v meste Sečovce, pričom pri prejazde miernej ľavotočivej zákruty z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky. Následne s vozidlom zišiel z cesty, kde narazil do cestnej priekopy. Po náraze bolo vozidlo vymrštené do vzduchu a po páde zostalostáť na streche.
Pri dopravnej nehode podľa predbežných lekárskych správ vodič a jeho dvaja spolujazdci vo veku 30 a 47 rokov (obaja z okresu Trebišov) utrpeli ťažké zranenia. Vzhľadom na spôsobené zranenia nebolo možné u vodiča vykonať dychovú skúšku, preto mu bol odobratý biologický materiál na zistenie požitia alkoholu.
Dopravní policajti miesto udalosti dôkladne zadokumentovali a cesta bola uzavretá na nevyhnutne potrebný čas. Príslušníci PZ riadili cestnú premávku a dopravu odkláňali na obchádzkové trasy.
Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví. Bližšie okolnosti a presná príčina dopravnej nehody bude predmetom ďalšieho vyšetrovania.
Zdroj: KR PZ KE
Odporúčané články
Dôvera Slovákov v Európsku úniu mierne vzrástla a dosahuje 54 percent, čo je najvyššia úroveň za takmer 15 rokov. Vyplýva to z najnovšej jesennej edície národnej správy Eurobarometra za rok 2025. Za najväčšiu výzvu pre EÚ Slováci považujú ruskú agresiu na Ukrajine.
Rozsvietením vianočného stromčeka na Hlavnej ulici pri Immaculate a otvorením trhov sa začala v Košiciach šíriť sviatočná atmosféra. Pýtali sme sa preto Košičanov, aký rozpočet majú pripravený na kúpu vianočných darčekov.
Košickí hasiči v stredu zasahovali pri dopravnej nehode na Prešovskej ceste, pri ktorej bolo účastné aj vozidlo prevážajúce škôlkarské deti. Podľa informácií Hasičského a záchranného zboru sa pri incidente zranili štyri deti a jedna dospelá osoba.