PR 27.07.20

Prečo bývať Nad jazerom?

Foto: zdroj Projekt Bukovecká

Základným kritériom pri kúpe nehnuteľnosti je lokalita. Dnešný svet je plný stresu a uponáhľanosti. Preto by ste si to mali kompenzovať príjemným bývaním s dobrou občianskou vybavenosťou, okolitou zeleňou a najmä pokojom. Čo tak napríklad bývať na Sídlisku Nad jazerom? Prezradíme vám dôvody, prečo je to tá správna voľba.

Bývajte pri jazere v Košiciach!

Viac k téme

13.07.20
Bývajte pri jazere v Košiciach!

Relax a športové aktivity

Sídlisko Nad jazerom má výhody ako žiadna iná mestská časť v Košiciach. Nachádza sa tam jazero, ktoré lokalite dodáva výnimočnosť. Nielenže môžete pri ňom oddychovať, ale je možné sa na ňom aj športovo vyžiť. Vodné lyžovanie, rybárčenie aj plávanie...

Mestská časť sa môže popýšiť aj riekou Hornád, ktorá preteká v jej blízkosti. Mnohí Košičania navštevujú hrádzu, ktorá je obľúbeným miestom pre bežcov, cyklistov aj korčuliarov. Jazerčania majú tak veľký benefit. Nemusia cestovať za relaxom, lebo ho majú priamo na sídlisku.

Foto: zdroj Projekt Bukovecká
Foto: zdroj Projekt Bukovecká

Kultúrne vyžitie

Nesmieme vynechať ani Výmenník na Važeckej, ktorý ľudia navštevujú vďaka kultúrnemu, kreatívnemu a občianskemu zázemiu. Priestor výmenníka je určený všetkým na to, aby ho využívali podľa vlastných predstáv a potrieb na rôzne kreatívne činnosti. Podporujú najmä rozvoj komunít a skupín, vznik nových umeleckých diel a spoluprácu umelcov s miestnymi obyvateľmi. Pravidelne organizuje tvorivé dielne či rôzne workshopy. Určite vás poteší aj pobočka Verejnej knižnice Jána Bocatia v Košiciach.

Rezidenčné bývanie

Ak túžite bývať Nad jazerom, môže to byť pokojne realita. Len minútu od vodnej plochy sa v októbri začne výstavba rezidenčného projektu byty Bukovecká. Vhodný pre páry, ale i rodiny s deťmi. Zahŕňa 52 bytov (dvoj-, troj- až štvorizbových) s ideálnymi výmerami, cenovou dostupnosťou a energetickou hospodárnosťou triedy A1. Nemusíte sa obávať ani dostupnosti parkovania. K dispozícii je pre vlastníkov až 60 parkovacích miest a ešte ďalších 23 určených pre potraviny Klas, ktoré sa budú nachádzať v komplexe.

Foto: zdroj Projekt Bukovecká
Foto: zdroj Projekt Bukovecká

Občianska vybavenosť

Neďaleko projektu sa nachádza materská a základná škola a priamo v novostavbe budú už spomínané potraviny, čo je nesporná výhoda oproti iným novostavbám. Len dve minúty od vášho nového bývania je zastávka MHD. Do centra mesta sa tak viete dostať naozaj veľmi rýchlo. Ak zatúžite po čerstvom ovocí či zelenine, v blízkosti je aj trh. Pozor! Ak sa rozhodnete pre kúpu do 31. augusta, dostanete na byt zľavu až do výšky 10 percent.

Bývať na tomto sídlisku chce množstvo ľudí, bohužiaľ, dopyt je vyšší ako ponuka, a preto máte jedinečnú možnosť splniť si svoj sen, a to bývať v meste, ale obklopení zeleňou a ničím nerušeným pokojom.

Foto: zdroj Projekt Bukovecká
Foto: zdroj Projekt Bukovecká
Viac informácií na www.bytybukovecka.sk

 

Foto: zdroj Projekt Bukovecká 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím