PR 30.06.20

Rezidencia Albelli: dostupné byty pre tých, ktorí si vážia svoj čas

Foto: archív Rezidencia Albelli

Rezidencia Albelli ponúka pohodlné bývanie v centre Košíc so všetkými službami v pešej dostupnosti. Nebojujte o svoje miesto v malom byte, neutekajte za väčším priestorom na vidiek. Doprajte si dostatok priestoru pre celú rodinu, pre Vás i Vaše deti priamo v centre mesta!

Priestranné nové rodinné byty s praktickými dispozíciami 3+kk a 4+kk sú cenovo dostupné a kompletne dokončené, čiže vrátane finálnych povrchov podláh, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a sanity v kúpeľniach. Váš byt stačí už len zariadiť nábytkom a môžete sa nasťahovať. 

Každý byt má v cene aj vlastný vonkajší priestor – balkón, terasu alebo predzáhradku. Keďže vieme, že rodina má veľa vecí, je v cene každého bytu aj praktická pivnica v suteréne. Bezpečné parkovanie je zaistené v podzemných garážach.

Foto: archív Rezidencia Albelli 
Foto: archív Rezidencia Albelli 

Pohodové rodinné bývanie v centre Košíc

Nemusíte tráviť každý deň v dopravných zápchach. Bývať v centre znamená mať všetko doslova na dosah ruky a v pešej dostupnosti. Nielen svoju prácu a obchody, školy a škôlky či iné služby, ale i dostatok zelene a priestoru pre relaxáciu, kultúru a šport. 

Za 10 minút na Hlavnej alebo pri vode? Žiadny problém! Rezidencia Albelli je skrátka bývanie pre tých, ktorí si vážia svoj čas.

Atraktívna investícia s bezpečným výnosom 4 % p.a.

V Rezidencii Albelli sú okrem rodinných bytov k dispozícii aj menšie bytové jednotky vhodné pre výhodnú investíciu. Kúpa investičného bytu totiž predstavuje v dnešnej neistej dobe jedinečnú možnosť, ako s minimálnym rizikom zhodnotiť úspory, ochrániť ich pred infláciou a súčasne si vytvoriť pasívny príjem.

Atraktívna lokalita v centre Košíc s potenciálom ďalšieho zhodnocovania je zárukou stabilného a dlhodobého výnosu z nájomného. Odborníci sa zhodujú, že najefektívnejšou investíciou z pohľadu cena/výnos sú byty čo najbližšie k centru Košíc, s dispozíciou 2+kk alebo 1+kk a v novostavbe, kde sú náklady na údržbu a opravy niekoľko rokov minimálne. 

Foto: archív Rezidencia Albelli 
Foto: archív Rezidencia Albelli 

Tri dôvody pre kúpu investičného bytu v Košiciach


1. Dvojité zhodnotenie: rastúca hodnota bytu plus výnos z jeho prenájmu
Váš byt časom získava na hodnote, čo v dlhodobom horizonte platí vždy. Na rozdiel od peňazí uložených na účte, kde podliehajú inflácii a strácajú na hodnote. Okrem toho Vám Váš byt generuje aj pravidelný príjem z prenájmu.

2. Nízke riziko: výborný pomer návratnosti investície a investičného rizika
Prepady trhu s nehnuteľnosťami sú omnoho menej obvyklé ako prepady trhu iných aktív, napríklad akcií alebo komodít. Aj v najväčších krízach musia ľudia niekde bývať, zatiaľ čo akcií a komodít sa zbavujú.

Samozrejme, môžete investovať napríklad do komodít, ktoré teoreticky vynášajú viac, ale s oveľa väčším rizikom, že o svoj kapitál prídete. V pomere výnos/bezpečnosť sú teda nehnuteľnosti tou najlepšou investíciou, čo dobre vedia skutočne bohatí ľudia.

3. Likvidita: nehnuteľnosť možno vždy jednoducho predať
Nehnuteľnosti sú v prvom rade určené na uspokojenie základnej ľudskej potreby bývania, po ktorom je veľmi stabilný dopyt aj v horších časoch. Nie je preto problém nehnuteľnosti speňažiť kedykoľvek je to nutné.

Klientske centrum opäť otvorené. Predaných už 70 % bytov!

Nech už je Vašim cieľom skvalitnenie bývania a života Vás aj Vašej rodiny alebo chcete iba výhodne a bez rizika investovať, využite to, že klientske centrum Rezidencia Albelli s veľkým modelom projektu je opäť otvorené. Dohodnite si schôdzku s predajcom a vyberte si z ponuky kvalitných  nových bytov v centre Košíc. Z prvej etapy je totiž predaných už 70 % bytov!

Čítajte viac: kosice byty pr

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím