07.03.18

V Krásnej pribudnú ďalšie byty

Vizualizacia:adf

Už v tomto roku by sa malo začať s výstavbou ďalších 356 bytov v obytnom súbore Golian. Ten bude situovaný v Krásnej nad Hornádom, pri križovatke ulíc Golianova a Ukrajinská. 

Jeho súčasťou má byť aj 470 parkovacích miest, z toho 316 v podzemí. Byty sa budú stavať v dvoch etapách, tá druhá začne v roku 2020. Predpokladaná doba ukončenia výstavby nie je stanovená. Obytný súbor chce stavať spoločnosť GOKE, so sídlom v Bratislave, ktorej jediným spoločníkom je firma Madrano investments limited z Cypru. Jej konateľom je Košičan Ján Fellegi. O zámere výstavby informoval enviroportal.sk.

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac


Začiatkom februára firma získala z Okresného úradu (OÚ) Košice, odbor starostlivosti o životné prostredie, právoplatné rozhodnutie zo zisťovacieho konania. V ňom sa okrem iného uvádza, že už v prvej etape musí v predmetnej križovatke osadiť svetelnú signalizáciu.

Vizualizácia: adf
Vizualizácia: adf

OÚ zároveň zaviazal spoločnosť vybudovať na nej samostatný odbočovací pruh. Súčasťou stavebných úprav má byť doplnenie chodníkov, osvetlenia, ale aj úprava existujúcich autobusových zastávok.

Čítajte viac: developerske projekty

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím