Hlasujte za najlepší outfit z červeného koberca Art Film Festu 2026!

Hlasujte za najlepší outfit z červeného koberca Art Film Festu 2026!

Zapojte sa do našej ankety a pomôžte nám vybrať najžiarivejšiu hviezdu červeného koberca. Hlasovanie prebieha do 24.6.2025!

Cestoviny so špenátom a avokádom

Potrebujeme: 300 g cestovín (špagety, fettuccine) 1 strúčik cesnaku 1 avokádo 1 hrnček špenátu polovicu hrnčeka pekanových orieškov štvrť hrnčeka čerstvej bazalky 1 PL čerstvej citrónovej šťavy 1 hrnček vody z varenia cestovín soľ, mleté čierne korenie [ad][/ad] Postup:  Cestovinu uvaríme podľa návodu na skus. Medzitým vložíme všetky ingrediencie (okrem vody z cestovín) do mixéra a vymixujeme.

KOŠICE:DNES
FILIP GULDAN
9. 4. 2018
Art Film Červený koberec 1
Art Film Červený koberec 2
Art Film Červený koberec 3
FOTOGALÉRIA

ArtFilm 2026 - Foto z červeného koberca!

Kliknite pre zobrazenie celej galérie

Potrebujeme:

  • 300 g cestovín (špagety, fettuccine)
  • 1 strúčik cesnaku
  • 1 avokádo
  • 1 hrnček špenátu
  • polovicu hrnčeka pekanových orieškov
  • štvrť hrnčeka čerstvej bazalky
  • 1 PL čerstvej citrónovej šťavy
  • 1 hrnček vody z varenia cestovín
  • soľ, mleté čierne korenie

[ad][/ad]

Postup: 

Cestovinu uvaríme podľa návodu na skus. Medzitým vložíme všetky ingrediencie (okrem vody z cestovín) do mixéra a vymixujeme. Následne pridáme cestovinovú vodu. Uvarené cestoviny premiešame s omáčkou a ihneď podávame. Dochutíme soľou a korením. 

Najnovšie články

Súvisiace články