13.02.19

V Košiciach bude hokejová exibícia pod holým nebom

foto: Veronika Janušková

Na deň svätého Valentína organizuje košická mestská časť Juh v športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici večerné „valentínske“ korčuľovanie.

Súčasťou programu bude aj exhibičný zápas, ktorý si zahrá výber organizátora pod hlavičkou T-Systems Slovakia proti výberu HC Košice. Hokejový klub a mestská časť o tom informujú na svojich webstránkach.

V tíme oceliarov sa predstavia prezident HC Košice Július Lang, tréneri A-mužstva Peter Bartoš a Marcel Šimurda, aj kondičný tréner Daniel Kičura.

Bartoš si prvý raz vo svojej kariére vo veku 45 – rokov zahrá v jednom drese so synmi Janom a Antonínom. Do bránky HC Košice sa opäť postaví Rasťo Staňa, majster sveta z roku 2002. Prídu aj Roman Žitný a Klemen Pretnar, hráči súčasného extraligového mužstva Košíc. 

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Súťaže v zručnosti 

Exhibičné stretnutie začína dnes o 20. hodine. Odohrá sa v skrátenom čase, prestávku vyplnia súťaže v hokejovej zručnosti, rýchlosti či presnosti. Po skončení zápasu bude autogramiáda a hneď odštartuje večerné valentínske korčuľovanie pre verejnosť. 
Vstupné je jedno euro, ale organizátor vám vstupenku vymení za čaj, dospelým a nevodičom aj s rumom.

(ROK)

reklamná správa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím