kosican roka

Anketa KOŠIČAN ROKA je jedinou svojho druhu v metropole východu.
Cieľom ankety je oceniť osobnosti a subjekty, ktoré dosiahli mimoriadne výsledky a vykonali významné aktivity v prospech mesta Košice a jeho obyvateľov.

O ocenených pritom rozhodujú tí najpovolanejší – samotní Košičania.

1.kolo ankety
O ocenených v ankete KOŠIČAN ROKA 2019 rozhodujete v 2 kolách. Do 1. kola ankety predložila Nominačná komisia 10 osobností a 10 subjektov. O tom, kto z nich postúpil do 2. kola ste rozhodli vy svojim hlasovaním.
Hlasovanie v 1. kole ankety KOŠIČAN ROKA 2019 bolo ukončené 14.2.2020.
2.kolo ankety
Do 2. kola (finále) ankety KOŠIČAN ROKA 2019 postúpilo 5 osobností a 5 subjektov, ktorí v prvom kole od vás získali najvyšší počet hlasov. O víťazoch ankety rozhodujete vy svojim hlasovaním za jednu z osobností a jeden zo subjektov. Každý hlasujúci môže v 2. kole ankety HLASOVAŤ IBA RAZ. Hlasovanie prebieha:
  • SMS hlasovaním na číslo 6679 v tvare uvedenom pri vašom favoritovi
  • ONLINE cez hlasovací formulár na www.kosicanroka.sk
  • OFFLINE cez hlasovací lístok zverejnený v denníku KOŠICE:DNES
Hlasovanie v 2. kole ankety KOŠIČAN ROKA končí dňa 15.3.2020.

Hlasujte v troch jednoduchých krokoch

1

FINALISTI

Vyberte 1 osobnosť a 1 subjekt kliknutím na jeho fotografiu.

2

KONTAKT

Uveďte všetky svoje kontaktné údaje do formulára, aby sme vedeli posúdiť či spĺňate podmienky štatútu ankety a vedeli vás kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3

POTVRDENIE

Svoj výber potvrďte kliknutím na tlačidlo hlasovať. V tejto chvíli ste odoslali svoj hlas a ste zaradený do žrebovania o atraktívne ceny.

  • Zahlasujte za 1 OSOBNOSŤ a 1 SUBJEKT označením ich mena/názvu z ponuky a kliknite ĎALEJ.
    Hlasovať môžete aj cez hlasovací lístok z denníka KOŠICE:DNES alebo cez SMS v uvedenom tvare (cena spätnej SMS je 1 Eur s DPH).

Osobnosť

Subjekt

Hlasovací formulár

Formulár vyplňte, prosím, uvedením svojho mena a priezviska, adresy vášho bydliska, správnej e-mailovej adresy. Všetky údaje sú povinné práve kvôli správnemu zaslaniu prípadnej výhry. Pre zapojenie sa do súťaže je nutné súhlasiť s pravidlami a podmienkami súťaže.

Účasťou v hlasovaní udeľuje hlasujúci prevádzkovateľovi KOŠICE:DNES PUBLISHING, družstvo, Protifašistických bojovníkov 11, Košice, IČO: 47 820 594 (ďalej len „prevádzkovateľ“) v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov ako i v zmysle zákona 18/2019 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení SÚHLAS so spracovaním osobných údajov pre účel:

a to v rozsahu meno, priezvisko, e-mailová adresa a/alebo telefóne číslo. Tento súhlas so spracovaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom vôle účastníka hlasovania. Tento súhlas môže hlasujúci kedykoľvek odvolať na office@kosicednes.sk . Bližšie informácie v Štatúte ankety KOŠIČAN ROKA a na www.kosicednes.sk

1 / 2

Osobnosť

Subjekt

Hlavní partneri
KOŠICE:DNES
KOŠICE:DNES
Mediálni partneri
KOŠICE:DNES
KOŠICE:DNES
Vyhlasovateľ ankety a spoluorganizátor
KOŠICE:DNES
KOŠICE:DNES

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím