AKTUÁLNE: Na sídlisku v Košiciach našli telo bez známok života!
Do redakcie KOŠICE: DNES nám v utorok (2. 8.) napísala čitateľka s informáciou o tom, že na Sídlisku Ťahanovce sa nachádzajú záchranné zložky a pravdepodobne mohlo dôjsť k tragickej udalosti. Oslovili sme políciu so žiadosťou o poskytnutie bližších informácií. Krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová pre redakciu KOŠICE: DNES potvrdila, že v utorok (2. 8.) v

ZL

Do redakcie KOŠICE: DNES nám v utorok (2. 8.) napísala čitateľka s informáciou o tom, že na Sídlisku Ťahanovce sa nachádzajú záchranné zložky a pravdepodobne mohlo dôjsť k tragickej udalosti. Oslovili sme políciu so žiadosťou o poskytnutie bližších informácií.
Krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová pre redakciu KOŠICE: DNES potvrdila, že v utorok (2. 8.) v popoludňajších hodinách bola na Hanojskej ulici v Košiciach v Mestskej časti Sídlisko Ťahanovce nájdená osoba bez známok života.
SUSEDA: Mal problémy vo vzťahu
Podľa susedy mohol mať problémy vo vzťahu. ,,Bol to veľmi milý mladý chlapec. Po rozchode s frajerkou, ktorá u neho bývala to s ním však šlo dolu z kopca. Rapídne schudol, častokrát sa triasol a videla som ho ako hovorí sám so sebou,“ opisuje situáciu suseda obete.
„Počuli sme ako niečo dopadlo na zem a potom sa o tom rozprávali aj policajti, že asi skočil…“ uzatvára zdrvená suseda mladíka, ktorá si neželala byť menovaná.
,,V súvislosti s dnešnou udalosťou na Hanojskej ulici v Košiciach, kde bola nájdená osoba bez známok života, polícia na mieste vykonáva prvotné, neodkladné úkony a dokumentuje miesto udalosti, preto bližšie informácie v týchto chvíľach nie je možné poskytnúť,“ uviedla pre KOŠICE: DNES krajská policajná hovorkyňa Jana Mesárová.
Informácie o páde z výšky nám zatiaľ polícia nepotvrdila.
AKTUALIZOVANÉ: Krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová pre redakciu KOŠICE: DNES potvrdila, že išlo o 31-ročného muža z Košíc. „Obhliadajúci lekár cudzie zavinenie na mieste nezistil. Presnú príčinu úmrtia určí nariadená pitva,“ uviedla Mésarová. Miesto udalosti bolo políciou zdokumentované. Mésarová dodala, že vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. To, ako k úmrtiu došlo, je podľa policajnej hovorkyne súčasťou vyšetrovania.
SPRÁVU BUDEME AKTUALIZOVAŤ.
(ZL)
Najnovšie články

Kooperačná rada UMR schválila ďalších 21 investičných zámerov

Letná romanca zo Zemplínskej šíravy: Do kín mieri nový slovenský film Posledná sezóna

Most pri Ludvíkovom dvore v Košiciach prejde komplexnou modernizáciou


