Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

Červená hviezda ukončila letnú sezónu, plavci si však zaplávajú aj naďalej

Po kúpalisku Rumanova ukončilo v nedeľu oficiálne letnú sezónu aj „čéhačko“. Na Rumanovej sa počas 2,5 mesačnej prevádzky vystriedalo 39 703 návštevníkov. Kúpalisko Červená hviezda fungovalo v septembri o týždeň dlhšie a až do včerajška privítalo celkovo 35 629 návštevníkov. Tento počet bol takmer o 60 percent vyšší ako vlani.

Červená hviezda ukončila letnú sezónu, plavci si však zaplávajú aj naďalej

META/Kúpalisko Červená hviezda

Filip Guldan
9. 9. 2024
Video thumbnail
Prehrať video

Pre „čéhačko“ bolo výrazne nadpriemerných aj uplynulých 7 dní. Na Červenú hviezdu si počas prvého poprázdninového týždňa aj vďaka vysokým teplotám našlo cestu 3475 návštevníkov, čo je vyše 40-percentné využitie. Dokopy prekročilo brány oboch kúpalísk v správe mestského podniku TEHO vyše 75 000 návštevníkov, čo túto letnú sezónu radí medzi najlepšie za uplynulé roky.

Tento a budúci týždeň sa na ˇčéhačku“ okúpete v plaveckom bazéne

Fanúšikovia aktívneho oddychu nemusia mať ani v najbližších dňoch obavy o to, žeby si v metropole východu nezaplávali.

„Vydarenú letnú sezónu sme síce ukončili, no prevádzka kúpaliska Červená hviezda pokračuje aj naďalej. Tento a nasledujúci týždeň bude aj napriek avizovanému zhoršeniu počasia otvorený 33-metrový plavecký bazén pre plavecké a vodnopólové kluby ako aj pre verejnosť a to každý deň medzi 6.00 – 19.00 hod. Harmonogram obsadenosti nájde každý záujemca na webe Mestskej krytej plavárne – http://www.plavarenkosice.sk po kliknutí na ikonku Aktuálne voľné dráhy,“ informoval námestník riaditeľa TEHO Štefan Ferencz.

Prestrešený vodnopólový bazén by mohol byť k dispozícii od nasledujúceho víkendu

Vstup bude zabezpečený cez pokladňu od parkoviska pri vodnopólovom bazéne. Pre návštevníkov kúpaliska budú lehátka zdarma. V areáli „čéhačka“ zároveň nebudú v prevádzke žiadne ďalšie bazény alebo vírivka, na ktoré sú návštevníci zvyknutí z letnej sezóny. Dôvodom je príprava prekrytia vodnopólového bazéna na zimnú sezónu.

Počas nasledujúcich mesiacov bude práve tento bazén slúžiť ako náhrada za Mestskú krytú plaváreň, ktorá sa v súčasnosti rekonštruuje a už v budúcom roku z nej vznikne Národné olympijské centrum plaveckých športov.

„Minulý týždeň sa nám podarilo postaviť nafukovaciu halu, do konca tohto týždňa by sme chceli napustiť bazén a pripraviť zázemie. Po získaní príslušných povolení od Regionálneho úradu Verejného zdravotníctva by sme s prevádzkou prestrešeného vodnopólového bazéna pre verejnosť a športové kluby chceli začať už od budúceho víkendu,“ dodal Š. Ferencz.

Najnovšie články

Súvisiace články