Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

Dopravná nehoda v Poľove skončila tragicky

V utorok 18. februára krátko pred 6:00 došlo na ceste I/16 v Košiciach k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul 64-ročný chodec. Zrazilo ho osobné motorové vozidlo Dacia Duster, ktoré viedla 47-ročná vodička z okresu Košice-okolie.

Dopravná nehoda v Poľove skončila tragicky

META/Polícia SR – Košický kraj

Filip Guldan
18. 2. 2025
Video thumbnail
Prehrať video

Podľa doterajších zistení vodička jazdila v ľavom jazdnom pruhu v smere od Šace do Košíc, pričom pri odbočke na mestskú časť Poľov došlo k stretu s chodcom, ktorý v tom čase prechádzal cez cestu po priechode pre chodcov. Zranenia, ktoré pri náraze utrpel, boli nezlučiteľné so životom. Dychová skúška aj odpoved na drogy u vodičky boli negatívne, prítomnosť alkoholu a iných látok u nebohého bude zisťovaná pri pitve.

Na mieste bol zadržaný vodičský preukaz vodičky a ďalšia jazda jej bola zakázaná. Polícia nehodu dôkladne zadokumentovala, na mieste bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy. Úsek bol prejazdný v jednom jazdnom pruhu a dopravu riadili policajti. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia, vozidlo bolo zaistené na znalecké skúmanie. Presné príčiny nehody a miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Zdroj:(KRPZ KE)

Najnovšie články

Súvisiace články