Miestny úrad KVP sa dočasne zatvoril
Pandémia ešte stále neskončila a dôkazom sú aj stále pribúdajúce čísla pozitívnych prípadov. Za predošlý deň (11. 7.) pribudlo na Slovensku 841 pozitívnych prípadov koronavírusu. Miestny úrad KVP dnes (12. 7.) oznámil, že kvôli pandémii sa zatvára. Miestny úrad KVP zatvoril svoje brány pre verejnosť oddnes. Opätovné poskytovanie služieb sa rozbehne opäť 18. 7. 2022.

mckvp.sk

Pandémia ešte stále neskončila a dôkazom sú aj stále pribúdajúce čísla pozitívnych prípadov. Za predošlý deň (11. 7.) pribudlo na Slovensku 841 pozitívnych prípadov koronavírusu. Miestny úrad KVP dnes (12. 7.) oznámil, že kvôli pandémii sa zatvára.
Miestny úrad KVP zatvoril svoje brány pre verejnosť oddnes. Opätovné poskytovanie služieb sa rozbehne opäť 18. 7. 2022. „Ospravedlňujeme sa vám za vzniknuté nepríjemnosti. K tomuto kroku sme pristúpili z dôvodu zabráneniu šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby COVID-19, ktorý sa opäť objavil v našom kolektíve,“ uviedlo sídlisko na svojom Facebooku.
KVP zároveň dodáva, že týmto krokom sa snaží ochrániť obyvateľov a rovnako všetkým ďakuje za pochopenie. Tento oznam zdieľal na svojom profile aj starosta Ladislav Lörinc.
Hodinu po tom, ako úrad oznámil svoje zatvorenie pribudlo k statusu aj niekoľko výsmešných reakcií, na ktoré Mestská časť Košice – Sídlisko KVP reagovala: „Naozaj si myslíme, že nie je vhodné vysmievať sa z choroby iného človeka, bez ohľadu na Vaše politické preferencie a svetonázor. Sme ľudsky sklamaní, že sa nájdu ľudia, dokonca matky a otcovia z KVP, ktorí dokážu na správu o chorobe našich zamestnancov reagovať rehotajúcim sa smajlíkom. To je za hranicou nášho chápania,“ sídlisko na záver doplnilo, že aj zamestnanci chcú byť zdraví.
(VT)
Najnovšie články

Na nové depo pre elektrobusy v DPMK a cestu do Veľkej Idy pôjde 10 miliónov eur

VVS spustí unikátny projekt odkúpenia infraštruktúry. Odsúhlasilo ho valné zhromaždenie.

Na východe treba počítať s búrkami aj s prívalovými povodňami


