Obyvatelia KVP by sa mali pripraviť na dopravné obmedzenia!
Motoristi a obyvatelia Sídliska KVP by sa mali pripraviť na dopravné obmedzenia, ktoré nastanú na parkovisku na Janigovej. K dopravným obmedzeniam dôjde už v pondelok (1. 8.) a to z dôvodu rozširovania parkoviska. Mestská časť Košice – Sídlisko KVP na sociálnej sieti obyvateľom oznámila začiatok prác na rozširovanie parkoviska od pondelka 1. 8. 2022. Práce

FB/Mestská časť Košice – Sídlisko KVP

Motoristi a obyvatelia Sídliska KVP by sa mali pripraviť na dopravné obmedzenia, ktoré nastanú na parkovisku na Janigovej. K dopravným obmedzeniam dôjde už v pondelok (1. 8.) a to z dôvodu rozširovania parkoviska.
Mestská časť Košice – Sídlisko KVP na sociálnej sieti obyvateľom oznámila začiatok prác na rozširovanie parkoviska od pondelka 1. 8. 2022. Práce budú podľa dostupných informácií prebiehať v dvoch etapách. Prvá etapa bude prebiehať od 1. 8. do 10. 8. 2022 a druhá sa začne 10. 8. a skončí 30. 9. 2022.
V I. etape si rozširovacie práce vyžiadajú dopravné obmedzenia denne v čase od 7:00 do 18:00. „Uzavretá bude od pondelka rána (1. 8.) severná časť parkoviska pred Janigovou ulicou č. 9 – č. 19,“ uviedlo KVP na sociálnej sieti.
Mestská časť preto prosí obyvateľov sídliska, aby rešpektovali pokyny a uvoľnili parkovacie miesta na danom parkovisku. V prípade, že sa niekto rozhodne auto nepreparkovať, bude v súčinnosti s mestskou políciou odtiahnuté.
„Ospravedlňujeme sa za dočasný diskomfort počas realizácie stavebných prác. Veríme, že výsledok bude stáť za to. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu,“ uzavrela oznam mestská časť Sídlisko KVP.
(ZL)
Najnovšie články

Most pri Ludvíkovom dvore v Košiciach prejde komplexnou modernizáciou

Žltý lístok zažíva revolúciu: Doporučenú zásielku si už môžete vyzdvihnúť aj v BalíkoBOXe

Predpoveď počasia na dnešný deň (18.6.2026)


