Polícia pátra po 16-ročnom mladíkovi, ktorý ušiel z Reedukačného centra v Košiciach
Polícia pátra po 16-ročnom Branislavovi Gáborovi, ktorý ušiel z Reedukačného centra Horný Bankov v Košiciach. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová. Chlapec odišiel z centra 17. septembra o 15:50 na neznáme miesto. Zatiaľ o sebe nepodal žiadnu správu. Mladistvý má trvalé bydlisko vo Veľkej Lomnici okres Kežmarok. Nezvestný je

KR PZ v Košiciach

Polícia pátra po 16-ročnom Branislavovi Gáborovi, ktorý ušiel z Reedukačného centra Horný Bankov v Košiciach. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová. Chlapec odišiel z centra 17. septembra o 15:50 na neznáme miesto. Zatiaľ o sebe nepodal žiadnu správu. Mladistvý má trvalé bydlisko vo Veľkej Lomnici okres Kežmarok.
Nezvestný je 156 cm vysoký, štíhlej postavy, má čierne vlasy a hnedé oči.
Akékoľvek informácie o nezvestnom je možné oznámiť na najbližšom útvare policajného zboru, na známom telefónnom čísle 158 alebo prostredníctvom správy na stránke polície na sociálnej sieti.

Zdroj: Krajské riaditeľstvo PZ v Košiciach
Najnovšie články

Kooperačná rada UMR schválila ďalších 21 investičných zámerov

Letná romanca zo Zemplínskej šíravy: Do kín mieri nový slovenský film Posledná sezóna

Most pri Ludvíkovom dvore v Košiciach prejde komplexnou modernizáciou


