POMÔŽTE ZVIERATKÁM! Obyvatelia Furče organizujú zbierku na podporu útulkov
Košice a mestská časť Košice-Dargovských hrdinov spojili sily pri organizácii Vianočnej zbierky pre opustené psíky a mačky. Cieľom tejto aktivity je podporiť útulky a občianske združenia, ktoré sa starajú o zvieratá bez domova, a pomôcť im zvládnuť náročné zimné mesiace.

META/Útulok UVP Košice

Zbierka sa uskutoční v stredu, 27. novembra, od 8.00 do 16.30 h. Obyvatelia môžu priniesť svoje príspevky na Miestny úrad mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov na adrese Povstania českého ľudu 1, na poschodí. V útulkoch najviac chýbajú konzervy, granule, trvanlivé salámy, dezinfekčné prostriedky, drevitá vlna na podstielky, ale aj staré posteľné plachty, bavlnené tričká či uteráky. Každý dar, veľký či malý, pomôže zlepšiť podmienky pre zvieratá, ktoré sa ocitli bez domova.
Zhromaždené veci budú rozdelené medzi tri občianske združenia: Útulok UVP Košice, Srdce pre mačky a OZ Malá farma. Tieto organizácie dlhodobo zabezpečujú starostlivosť o opustené zvieratá a poskytujú im potrebnú pomoc, kým sa pre nich nájde nový domov. Vianočná zbierka ponúka obyvateľom Furče a celého mesta Košice príležitosť prispieť k dobrému skutku, ktorý pomôže zvieratám prežiť chladné mesiace v lepších podmienkach.

Najnovšie články

Vláda Roberta Fica prežila hlasovanie o dôvere. Opozícia hovorí o fraške a chýbajúcom pláne

Kooperačná rada UMR schválila ďalších 21 investičných zámerov

Letná romanca zo Zemplínskej šíravy: Do kín mieri nový slovenský film Posledná sezóna


