Len 17-ročný vodič pod vplyvom alkoholu narazil do oplotenia rodinného domu (FOTO)
V sobotu (14. 1.) v ranných hodinách došlo k ďalšej dopravnej nehode, ktorej príčinou bol alkohol za volantom. O dopravnej nehode informovala Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti.
K dopravnej nehode došlo na miestnej komunikácii v Rožňave, kde 17-ročný muž z okresu Rožňava viedol motorové vozidlo značky Škoda. Ako uviedla polícia, vodič sa pravdepodobne po prejazde križovatkou, na rovnom úseku cesty nevenoval vedeniu vozidla, s ktorým zišiel mimo vozovku. “Tam ľavou prednou časťou narazil do oplotenia rodinného domu, následne ľavou zadnou časťou narazil do stromu pri oplotení a znova do oplotenia,” uviedla polícia.
Pri dopravnej nehode sa nikto nezranil a vodič osobného motorového vozidla bol príslušníkmi Policajného zboru Slovenskej republiky podrobený dychovej skúške s pozitívnym výsledkom. Mladý vodič “nafúkal” 0,70 mg/l, čo v prepočte predstavuje 1,46 promile. Vodičovi bolo príslušníkom Okresného dopravného inšpektorátu v Rožňave vznesené obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
(ZL)
Galéria
Odporúčané články
Včasný zásah a efektívna spolupráca policajtov z Prešovského a Košického kraja zachránili život muža, ktorý sa ocitol v kritickej situácii.
V sobotu v skorých ranných hodinách našiel okoloidúci vodič na ceste I/19 v smere zo Sečoviec do obce Dargov zranenú ženu. Bola nájdená na pravej strane vozovky a okamžite prevezená záchrannými zložkami do nemocnice v Trebišove.
Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) už šiesty rok po sebe zorganizovali vianočnú zbierku.