LOVCI LEBIEK V MEDZEVE: Muža obvineného z pokusu o vraždu chytili v rekordnom čase!
Vďaka výbornej spolupráci slovenských policajných zložiek sa podarilo v rekordne krátkom čase zadržať 27-ročného Pavla B., na ktorého bol vydaný európsky zatýkací rozkaz.

META/Polícia Slovenskej republiky

Tento rozkaz bol vydaný justičnými orgánmi Belgického kráľovstva a zahŕňal závažné obvinenia, ako pokus o vraždu, vlámanie, prenasledovanie a vyhrážky. Akcia sa odohrala v Medzeve, kde bol mladík vypátraný a následne zadržaný.
K zadržaniu došlo len dva dni po obdržaní zatykača. Slovenskí cieľoví pátrači z Národnej centrály osobitných druhov kriminality pracovali na prípade v úzkej spolupráci s ďalšími zložkami Policajného zboru, vrátane Pohotovostného policajného útvaru Košického kraja. Po úspešnom zadržaní bol Pavol B. umiestnený do cely policajného zaistenia, kde čaká na ďalšie kroky košickej prokuratúry.
Belgické orgány ho žiadajú o vydanie, pričom mu za skutky hrozí trest odňatia slobody až na 20 rokov.
Najnovšie články

Most pri Ludvíkovom dvore v Košiciach prejde komplexnou modernizáciou

Žltý lístok zažíva revolúciu: Doporučenú zásielku si už môžete vyzdvihnúť aj v BalíkoBOXe

Predpoveď počasia na dnešný deň (18.6.2026)

Na nové depo pre elektrobusy v DPMK a cestu do Veľkej Idy pôjde 10 miliónov eur
Súvisiace články

Dve osoby mali prinútiť ženu prepísať majetok za viac ako 500.000 eur

Zlodej na Spiši okradol týrané matky s deťmi, z charity odniesol tisíce eur

