Polícia pátra po hľadanom väzňovi na úteku
Polícia pátra po väzňovi na úteku. Andreas P., narodený 11. júna 2003, sa dnes krátko po 9:15 bez dovolenia vzdialil z pracoviska.

K:D
Andreas P. je vysoký približne 175 centimetrov, štíhlej postavy a má čierne krátke kučeravé vlasy. „V čase úteku mal na sebe biele nohavice, oranžové tričko, červenú mikinu a bielu šiltovku. Podľa doterajších informácií utekal smerom k obchodnému centru Billa na Sídlisku Nad jazerom,“ informovala polícia.
Polícia po mužovi intenzívne pátra, do akcie sú zapojení policajti PMJ, obvodného oddelenia aj psovodi. Na pátraní sa podieľajú v súčinnosti so Zborom väzenskej a justičnej stráže. „Ak by ste osobu zodpovedajúcu popisu spozorovali, nepribližujte sa k nej a okamžite volajte 158,“ radia policajti občanom.
AKTUALIZÁCIA:
Polícia o niekoľko hodín príspevok aktualizovala s informáciou, že muža na úteku vypátrali. V súčasnosti sa Andreas už nenachádza na slobode. „Ďakujeme všetkým občanom za spoluprácu, všímavosť a zdieľania výzvy. Aj vďaka vám sa informácia rýchlo rozšírila a prispela k úspešnému vypátraniu,“ uviedla polícia.
(SITA, kl)
Najnovšie články

Vo veku 82 rokov zomrel prvý člen Siene slávy SZBe Jaroslav Kozák

Úsek košickej R4 dočasne uzatvoria pre výstavbu nového mosta

Nad 38 stupňov Celzia môže byť v pondelok najmä na juhu a juhozápade SR



