11.08.19

Deti si užili Ezopove bájky naživo

Foto: Veronika Janušková

Herečky z Divadla Babadlo predviedli deťom hrané Ezopove bájky. Na pódiu v košickom Kulturparku sa v nedeľu popoludní vystriedali myši, sova alebo bocian. Deti si však najviac obľúbili prefíkanú a pažravú líšku.

Dievčatá z divadla sa rozhodli svoje predstavenie výrazne spestriť. Svoju hru postavili na viacerých príbehoch z Ezopových bájok, ktoré doplnili piesňami. Pri hraní využívali bábky ale napríklad aj herecké postavy líšky a vlka. Deti sa zabávali, niektoré sa do hry zapájali svojimi výkrikmi a na konci si mohli vziať nejaké to ponaučenie.

„Chodíme na bábkové divadlo, ale toto bolo lepšie. Mne sa najviac páčilo, že líška všetko spapala,“ zneli reakcie detí po vystúpení.


Foto: Veronika Janušková 

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím