22.10.19

Kapela Peter Bič Project fanúšikom dopriala. V jeden deň tri novinky

foto: youtube/Peter Bič Project

Po úspešných singloch Nedívaj sa tak, Z výšky a Láva prichádza skupina Peter Bič Project s ďalším singlom Čoskoro.

Kapela k menu vydáva aj videoklip, nakrúcal sa v exteriéroch neďaleko Bratislavy, režisérsky sa oň postaral Martin Hudák, námet a scenár napísal Peter Bič.

Informoval o tom PR manažér Tomáš Karpel.

„Bolo to príjemné natáčanie i navzdory počasiu. Niekoľko dní predtým aj potom bolo nádherné slnečné počasie, iba v deň nášho natáčania bolo celý deň pod mrakom a mrholilo,“ konštatuje Peter Bič.

„Ale vlastne, tak to malo byť. Tak ako v skladbe, pri natáčaní, ale aj v živote. Človek si musí v živote prejsť to svoje. Aj hrabnúť rukou na dno, a navzdory všetkým útrapám, nástrahám sa posúvať ďalej, no ten úsmev sa na konci objaví. Niekedy si aj len povedať, že čoskoro, pod modrou oblohou, z vrabca bude orol.“

reklamná správa

Zostaňte doma

Hygienicky pripravené a zabalené jedlo Vám prinesieme až pred dvere.

Zistite viac
 

Nadšená speváčka

Speváčka Viktória dodáva: „Musím povedať, že z nápadu na tento klip som bola nadšená hneď, ako ho Peter vymyslel a natáčanie som si veľmi užila. Aj keď až tak jednoduché to nebolo, v ľahkých šatách, občas chladný dážď, miestami vajíčka na hlave, či víno alebo šľahačka, čo nakoniec na mne pristáli. Ale, všetko sa dá nakoniec zvládnuť a ustáť. Takže v konečnom dôsledku som rada, že mám túto skúsenosť.“

„Rozhodli sme sa, že všetko uvedieme do života v jeden deň, singel, videoklip aj album,“ uviedol Peter Bič.

Osobný Labyrint

Novinkový album dostal názov Labyrint a ponúka deväť piesní, sú nimi Čoskoro, Láva, So mnou sa hráš, Nedívaj sa tak, Stoj, Šťastie, Z výšky, Labyrint a Tichá pieseň.

„Labyrint je pre nás veľmi osobný album. Pre každého z nás. Je celý v slovenčine, je v novej zostave a ešte nebol ani na svete a tri skladby si už našli cestu k svojim poslucháčom. Sme naozaj veľmi radi, že je tu, je to pre nás také znamenie, že sme našli cestu z labyrintu von aj my. Verím, že aj ďalšie skladby z neho sa budú páčiť ako tie predchádzajúce,“ uzatvára Peter Bič.

reklamná správa

Zdroj video: youtube

Čítajte viac: hudba peter bic

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím