16.04.15

Milan Markovič sa vracia

Hoci humorista a politický satirik Milan Markovič sa zo slovenských televíznych obrazoviek postupne (takmer) vytratil a na jeho brisknom humore si pochutnávali skôr bratia Česi, svoj džob zďaleka nezavesil na klinec. Na budúci týždeň prichádza do Košíc so svojím MM kabaretom, v ktorom účinkujú Páni bratia a ďalší členovia posádky. "Prečo by mali ľudia prísť? Aspoň zo zvedavosti. Nijaký iný klasický kabaret na Slovensku neexistuje," hovorí osobnosť, s ktorou sme sa v minulosti bavili pri jeho Zoznámte sa, prosím..., Večeroch s Milanom Markovičov či Nevyzúvajte sa, prosím...  Program je postavený na splynutí hľadiska s javiskom. "Posledný kabaret na Slovensku zatvoril svoje brány 20. februára 1970, takže sa nebudeme čudovať, že sa čudujete. Tak teda neokúňajte sa, odhodlajte sa a zaraď- te sa!"- usmsieva sa MM. Dve predstavenia budú v Kultúrnom centre FUGA na Timonovej 21. a 22. apríla o 19. hodine. Foto:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím