01.04.19

Ako hodnotia výsledky ankety a priebeh galavečera KOŠIČAN ROKA 2018 hostia?

foto: Veronika Janušková

Anketa KOŠIČAN ROKA 2018: Ako hodnotíte výsledky ankety a priebeh galavečera?

Peter Gombita kňaz  Výsledky dopadli veľmi dobre, pretože ocenených si vybrali Košičania. Treba ukazovať pozitívne veci, z ktorých sa môžeme potešiť a sú prínosom pre našu spoločnosť. Takže pánboh za to zaplať.
Peter Gombita, kňaz
Výsledky dopadli veľmi dobre, pretože ocenených si vybrali Košičania. Treba ukazovať pozitívne veci, z ktorých sa môžeme potešiť a sú prínosom pre našu spoločnosť. Takže pánboh za to zaplať.
Ivan Hinca riaditeľ Stanice Košice  Hlasovali Košičania a my sme radi, že sme sa mohli zúčastniť a podporiť túto akciu ako generálny partner. Košice sa stávajú európskym mestom s vlastnou kultúrou, do ktorej patrí aj toto podujatie.
Ivan Hinca (na snímke vľavo), riaditeľ Stanice Košice
Hlasovali Košičania a my sme radi, že sme sa mohli zúčastniť a podporiť túto akciu ako generálny partner. Košice sa stávajú európskym mestom s vlastnou kultúrou, do ktorej patrí aj toto podujatie.
Ľubica Jurišová marketingová manažérka Sheron  Výsledky ankety nás veľmi potešili. Výhercovia si to naozaj zaslúžia. Vyhrala úžasná osobnosť i firma. Priebeh akcie bol veľmi príjemný aj atmosférou a krásnym priestorom.
Ľubica Jurišová, marketingová manažérka Sheron
Výsledky ankety nás veľmi potešili. Výhercovia si to naozaj zaslúžia. Vyhrala úžasná osobnosť i firma. Priebeh akcie bol veľmi príjemný aj atmosférou a krásnym priestorom.
Jitka Klett módna návrhárka  Väčšinu ocenených poznám osobne, takže ma to potešilo. Priebeh akcie bol krásny, elegantný. Som rada, že sú Košičania na pódiu ako umelci a že som tu dnes s vami mohla byť.
Jitka Klett, módna návrhárka
Väčšinu ocenených poznám osobne, takže ma to potešilo. Priebeh akcie bol krásny, elegantný. Som rada, že sú Košičania na pódiu ako umelci a že som tu dnes s vami mohla byť.
Peter Krcho lekár  Zase sa našli v Košiciach veľmi významné osobnosti a tie ceny boli rozdané správne. Páči sa mi, že sa v rámci tejto ankety menia osobnosti. Pred troma rokmi to bola charita, pred dvoma záchrana nového života a tento rok je to história.
Peter Krcho, lekár
Zase sa našli v Košiciach veľmi významné osobnosti a tie ceny boli rozdané správne. Páči sa mi, že sa v rámci tejto ankety menia osobnosti. Pred troma rokmi to bola charita, pred dvoma záchrana nového života a tento rok je to história.
Norbert Molnár generálny manažér Slávie  Za Sláviu môžem potvrdiť, že sme veľmi radi, že táto akcia sa uskutočnila práve v našich priestoroch. Slávia patrí k tradičným miestam, ktoré reprezentujú Košice. V rámci výsledkov zvíťazili moji favoriti.
Norbert Molnár, generálny manažér Slávie
Za Sláviu môžem potvrdiť, že sme veľmi radi, že táto akcia sa uskutočnila práve v našich priestoroch. Slávia patrí k tradičným miestam, ktoré reprezentujú Košice. V rámci výsledkov zvíťazili moji favoriti.
Jozef Puchala riaditeľ košického štúdia RTVS  Košice sú výnimočné mesto, v ktorom žije veľa výnimočných ľudí. Všetky tieto osobnosti si zaslúžia veľkú pozornosť.
Jozef Puchala, riaditeľ košického štúdia RTVS
Košice sú výnimočné mesto, v ktorom žije veľa výnimočných ľudí. Všetky tieto osobnosti si zaslúžia veľkú pozornosť.
Zuzana Želinská konateľka Ness KE  Nominovaní aj tí, ktorí ceny získali, sú ľudia na správnom mieste. Je to úžasná anketa, ktorá posúva vpred Košice, ale aj ľudí žijúcich v tomto regióne, ktorí pre toto mesto niečo robia.

Zuzana Želinská, konateľka Ness KE
Nominovaní aj tí, ktorí ceny získali, sú ľudia na správnom mieste. Je to úžasná anketa, ktorá posúva vpred Košice, ale aj ľudí žijúcich v tomto regióne, ktorí pre toto mesto niečo robia.

Toto sú víťazi ankety KOŠIČAN ROKA 2018!

Viac k téme

31.03.19
Toto sú víťazi ankety KOŠIČAN ROKA 2018!

Foto: archív KD
(KAC, ML, SZ)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím