PR 13.03.20

Finále ankety Košičan roka 2019 vrcholí: Posledná možnosť hlasovať za svojho favorita

foto: archív KD

Hlasovanie v ankete KOŠIČAN ROKA 2019 sa uzavrie túto nedeľu presne o polnoci. Podporte svojho favorita ešte dnes a možno práve vy získate nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas na jeden rok. 

O dianí v meste a ľudských príbehoch vás informujeme každý deň. Košice sú jedinečným mestom, s jedinečnými ľuďmi. Tí pôsobia v rôznych sférach spoločnosti, niektré sú viditeľné viac, iné menej. Prostredníctvom ankety chceme oceniť a upriamiť pozornosť verejnosti na osobnosti a subjekty, ktoré vlani dosiahli mimoriadne výsledky a rozvíjali významné aktivity v prospech nášho mesta a jeho obyvateľov.  Aj o tom je anketa KOŠIČAN ROKA 2019.

Získajte auto na rok

Podporte svojho kandidáta a získajte jedinečnú cenu - nový Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas na jeden celý rok. Každý hlasujúci môže zaslať svojmu favoritovi len jeden hlas. Mená absolútnych víťazov sa dozvieme na slávnostnom galavečere.

Svoj hlas môžete zaslať prostredníctvom hlasovacieho lístka, ktorý poslednýkrát nájdete v tomto vydaní denníka KOŠICE:DNES. 

Vyplnený hlasovací lístok je potrebné doručiť na adresu našej redakcie (Hviezdoslavova 6). Hlasovať môžete aj elektronicky vyplnením formulára, ktorý nájdete na webovej stránke  www.kosicanroka.sk alebo formou SMS správy s textom uvedeným pri mene/názve osobnosti/subjektu na číslo 6679. 

Súťažte a vyhrajte Fiat 500 od spoločnosti Auto-Valas na jeden celý rok. Máte poslednú šancu!

Hlasujte a vyhrajte do 15.3.2020!
Hlavná výhra FIAT 500 na rok.

Viac na www.kosicanroka.sk

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím