02.04.19

Myslela si, že ide o hoax

foto: Veronika Janušková

Hlavným partnerom ankety KOŠIČAN ROKA je pravidelne aj spoločnosť Auto-Valas. Každý rok venuje do súťaže pre hlasujúcich nový automobil značky Fiat 500. 

Tentokrát sa pri žrebovaní šťastie usmialo na Košičanku Teréziu Halászovú. 

Módny „lapač“ pohľadov

Podľa majiteľa spoločnosti Štefana Valasa je z tohto daru v podobe auta už milá tradícia: „Pred tromi rokmi ste ma prehovorili do tejto súťaže a veľmi ma to teší. Platí, že do tretice všetko dobré...“ 

Novučičký Fiatík, od ktorého dostala kľúče pani Halászová, je vylepšeným modelom známeho typu auta. „Je to štýlovka a naozaj taký „lapač“ pohľadov. Aj tento model pochádza z rodiny 500, čo je už módna značka,“ hovorí Štefan Valas. Fiat totiž každý polrok vydá novú edíciu, ktorá sa líši od predchádzajúcej farbami, kolesami či interiérom.

Eufória aj bez vodičáku

Teréziu Halászovú výhra mimoriadne prekvapila. „Sú to pocity, ktoré ani neviem vyjadriť. O svojej výhre som sa dozvedela mailom, no myslela som si, že ide o hoax, keďže také správy chodia mojej, takpovediac naivnejšej generácii často. No na mail som odpovedala a prišlo mi spätné potvrdenie, že informácia je pravdivá,“ vyjadrila sa víťazka.

Z auta má radosť napriek tomu, že sama nie je vodičkou. „Aj keď to už je dnes vnímané skoro ako negramotnosť, nemám vodičák,“ zasmiala sa. Prezradila však, že sa ho pokúsi získať. No ak sa jej to nepodarí, nový Fiat 500 „posunie“ niekomu zo svojej rodiny.

(SZ)

Sledujte slávnostný galavečer 6.4.2019 na TV a Facebooku KOŠICE:DNES o 17:40

 

reklamná správa

Všade dobre, v KLASE najvýhodnejšie!

Každý týždeň prinášame super ceny na obľúbené výrobky. ŠETRITE S KLASom!

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím