04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: Branislav Koniar

Rodený Košičan sa Medzinárodnému maratónu mieru upísal po revolúcii. Už dlhé roky je jeho riaditeľom. Zároveň je šéfom košickej agentúry Progress Promotion stojacej za množstvom nielen športových eventov v našom meste. Najväčším prínosom Branislava Koniara je iniciovanie množstva podujatí a prinášanie športu do mesta – MMM, VSE City Run, Ness City Triathlon... 

Branislav Koniar stojí aj za novozaloženou iniciatívou „Východ nie je Exit“. Jej cieľom je zamedziť hromadnému odchodu mladých ľudí zo Slovenska.

Hlasovať za tohoto nominovaného môžete:

a. cez online formulár na www.kosicanroka.sk
b. cez hlasovací lístok zverejnený v denníku KOŠICE:DNES
c. zaslaním SMS na číslo 6679* v tvare A2

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

* Cena spätnej SMS je 1 Eur s DPH. SMS súťaž technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o. Hlasovanie cez online formulár a hlasovací lístok je bezplatné.

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím