04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: DATACOMP

Spoločnosť Datacomp je košická firma, ktorá je príkladom toho, ako sa dá z malej firmy vybudovať predajca, ktorý dokáže dlhodobo konkurovať aj veľkým hráčom na trhu IT. Bratia Hakulinovci začínali pred sedemnástimi rokmi s malou predajňou na Hlavnej ulici v Košiciach. Špecializovali sa na výpočtovú techniku a postupne rástli. Dnes má spoločnosť Datacomp v Košiciach a v Prešove štyri kamenné predajne. V roku 2017 spoločnosť expandovala aj na západné Slovensko. Hlavným dôvodom otvorenia kamennej predajne v Bratislave bolo vytvoriť v rámci západného Slovenska centrálu vo vlastných priestoroch a zároveň byť bližšie k zákazníkom.

Čítajte viac: kosican roka

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím