04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: Igor Kolla

Šéf Antik Telecom zaznamenal významné  podnikateľské úspechy. Košický Antik je poskytovateľom optického internetu a digitálnej televízie a tiež dodávateľom zariadení pre multimediálne služby. Obchoduje s nimi nielen na Slovensku. Expandoval aj do ďalších krajín v Európe, na Strednom východe, v juhovýchodnej Ázii, Austrálii, Južnej aj Severnej Amerike.

Igor Kolla tento rok zaujal aktivitou mimo jeho doterajší biznisový rádius - projektom Bikesharing. Už na jar 2018 by mali byť Košice obohatené o verejné zdieľanie bicyklov. Takáto služba bude prístupná 24 hodín denne.

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím