04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: Ján Melich

Námestník generálneho riaditeľa Slovenského technického múzea v Košiciach je otcom myšlienky doviezť historický vlak na Hlavnú ulicu. Projekt Legiovlak je putovným múzeom československých légií prezentujúcim vernú repliku vlaku legionárov.

Naše mesto sa vďaka Jánovi Melichovi stalo jediným, kde bol Legiovlak vystavený v lukratívnom prostredí priamo v centre mesta. Uvedomil si totiž možnosť priniesť vlak na Hlavnú ulicu na električkové koľajnice. V iných mestách bol vystavený na perónoch železníc. 

Hlasovať za tohoto nominovaného môžete:

a. cez online formulár na www.kosicanroka.sk
b. cez hlasovací lístok zverejnený v denníku KOŠICE:DNES
c. zaslaním SMS na číslo 6679* v tvare A6

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

* Cena spätnej SMS je 1 Eur s DPH. SMS súťaž technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o. Hlasovanie cez online formulár a hlasovací lístok je bezplatné.

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím