04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: PADRE CRAFT BREWS

Spojenie domovaričského nadšenia a remeselného majstrovstva ozajstného pivovaru, to je Padre Craft Brews. Košická firma, ktorá má túžbu zanechať nezmazateľnú stopu v slovenskom pivovarníctve i chuť a odhodlanie predstaviť vlastné receptúry širšej verejnosti. Kočovný pivovar vznikol na konci roka 2013. Padre Craft Brews je synonymom kvalitných pív s jedinečnou a nenapodobniteľnou chuťou. Vo svojich receptúrach firma kladie dôraz na bohaté chute a výrazné arómy. Pivá, ktoré sú varené v Košiciach tradičným remeselným spôsobom, sú čisté a skutočne prirodzené. 

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím