04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: Radomír Šalitroš

Rodák z Košíc s veľkými podnikateľskými úspechmi. Na ich začiatku bola jedna jednoduchá ľudská potreba – kvalitne sa vyspať. Tak začal s výrobou luxusných postelí. Prvú predajňu v Košiciach otvoril v roku 2010. Dnes jeho firma Saffron beds patrí medzi svetovú špičku vo svojej oblasti. 

Radomír Šalitroš je jedným zo zakladateľov občianskej iniciatívy Náš názor, čím sa z podnikateľskej sféry presunul aj do celospoločenskej. Združenie rozvíja verejnú diskusiu v podobe hlasovania prostredníctvom mobilnej aplikácie nasnazor.sk. 

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím