04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: Róbert Pollák

Riaditeľ Východoslovenského múzea v Košiciach, ktorého posledným mimoriadnym úspechom bola organizácia unikátnej výstavy svetoznámeho maliara Leopolda Horovitza. Talentovaný košický rodák portrétoval mnoho osobností svojej doby - rakúskeho cisára Františka Jozefa I., jeho manželku Sissi, hviezdnych spisovateľov i hudobných skladateľov. 

Impozantne koncipovaná výstava Stratený – Nájdený, za ktorou stojí práve Róbert Pollák, si pripomína aj sté výročie úmrtia umelca a predstavuje viac ako 50 jeho diel nielen zo slovenských, ale aj prestížnych zahraničných zbierok. 

Hlasovať za tohoto nominovaného môžete:

a. cez online formulár na www.kosicanroka.sk
b. cez hlasovací lístok zverejnený v denníku KOŠICE:DNES
c. zaslaním SMS na číslo 6679* v tvare A5

Kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

* Cena spätnej SMS je 1 Eur s DPH. SMS súťaž technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o. Hlasovanie cez online formulár a hlasovací lístok je bezplatné.

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím