04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: UVLF KOŠICE

Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach je jedinou inštitúciou svojho druhu v Slovenskej republike v oblasti vysokoškolského vzdelávania vo veterinárnej medicíne a jednou z dvoch inštitúcií poskytujúcich vzdelávanie v oblasti farmácie. V areáli univerzity vo februári otvorili Univerzitnú veterinárnu nemocnicu. Jej súčasťou je chirurgická ambulancia, ortopédia, oftalmológia, onkológia, stomatologická ambulancia či viacero operačných sál so špičkovým vybavením. Na Slovensku unikátny je inkubátor pre malé zvieratá či špeciálny laminárny box na prípravu liekov pre onkologických pacientov. 

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím