04.12.17

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2017: YOUNG ANGELS

Medzi najúspešnejšie košické športy patrí určite basketbal. Na Košičana roka ašpirujú tentoraz mládežníčky Young Angels Košice. Vybojovali celkovo päť medailových umiestnení (trikrát zlato a dvakrát striebro) a získali ocenenie Mládežnícky basketbalový klub sezóny 2016/17. Do tímu patria juniorky, kadetky, staršie žiačky, žiačky, mladšie žiačky a staršie mini. Pre mládež Good Agnels ide vôbec o prvé spoločné ocenenie, ktoré si od Slovenskej Basketbalovej Asociácie prevzali zástupcovia klubu na majstrovstvách Európy juniorov v Bratislave a Piešťanoch.

 

Čítajte viac: kosican roka

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím