16.01.19

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Juraj Girman

Jeho profesionálna kariéra sa začala v spoločnosti Novitech, neskôr sa pripojil k RWE IT. Časom prešiel do spoločnosti T-Systems Slovakia, kde sa stal riaditeľom telekomunikačnej služby Telecom. V súčasnosti je Juraj Girman viceprezident T-Systems Slovakia a predseda správnej rady Košice IT Valley. Vníma ho ako ekosystém, ktorý spája región, firmy a vzdelávacie inštitúcie. Jeho prioritou je motivovať ľudí ostať v našom regióne a ukázať im možnosti, ktoré tu reálne nájdu. Nomináciu v ankete Košičan roka 2018 si zaslúži za manažérske úspechy a iniciatívu pri prepájaní biznisu, vzdelávania a komunálnej sféry.

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Juraj Girman

Viac k téme

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Juraj Girman

Kategória: Osobnosť / Biznis

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican roka

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím