16.01.19

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Karate Klub Kretovič

Klub bol založený v roku 1991. Zakladateľmi sú František Kretovič, Ľudmila Sukubová a Ladislav Blicha. Klub sa venuje športovému karate aj tradičnému GOJURYU karate. Je súčasťou Východoslovenskej únie karate, Slovenského zväzu karate a Medzinárodnej organizácie SEIWAKAY. Karate Goju-Ryu je štýl okinavského karate založený v dvadsiatych rokoch majstrom Chôjunom Miyagim. Aktuálne je to jeden z najviac rozšírených štýlov vo svete. Karate Klub Kretovič nomináciu v ankete Košičan roka 2018 získal za dlhoročnú prácu s mládežou a popularizáciu bojového umenia v Košiciach.

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Karate Klub Kretovič

Viac k téme

Nominácia KOŠIČAN ROKA 2018: Karate Klub Kretovič
 

Kategória: Subjekt / Šport

Online hlasovanie, kompletný prehľad nominovaných a bližšie informácie na www.kosicanroka.sk

 

Čítajte viac: kosican roka

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím