20.01.20

Nominácia Košičan roka 2019: Creative Industry Košice

Kategória: Subjekt - Kultúra

CIKE je nezisková organizácia, ktorá pomáha ľuďom z kultúrneho a kreatívneho prostredia stať sa profesionálmi, otvára im medzinárodné trhy a vzdeláva ich. Zameriava sa na rozvoj talentovaných jednotlivcov a kultúrne inštitúcie, zvyšuje ich medzinárodný profil poskytovaním zahraničných ciest, mobilít a rezidenčných programov. Snažia sa vytvárať vhodné podmienky na spoluprácu so súkromným sektorom a zapájať ho do mestského kultúrneho života. Zúčastňujú sa tvorby strategických kultúrnych dokumentov na štátnej a medzinárodnej úrovni, aby vytvorili ideálne podmienky pre rast a rozvoj kultúry a kreatívneho odvetvia na Slovensku. CIKE sú ľudia, ktorí posúvajú profil Košíc na úroveň vyspelých európskych miest.  Vytvárajú priestor pre príležitosti, píšu úspešné príbehy.

Creative Industry Košice je organizácia, ktorá stojí aj v roku 2019 za množstvom úspešných projektov, smerujúcich k zviditeľneniu nášho mesta, rozvoju tvorivosti a kultúry, či prepojeniu biznisovej a kultúrnej sféry v Košiciach.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím