20.01.20

Nominácia Košičan roka 2019: Vladimír Čuchran

Kategória: Osobnosť - Biznis

Majiteľ vinotéky Villa Cassa už roky hľadá harmóniu v nápojoch. Vladimír Čuchran poznáva kvalitu vína snáď všetkými zmyslami, okrem sluchu. Podľa neho je potrebné prechutnať množstvo vzoriek vína, navštíviť vinárov a poznať ich osobne. Jeho vinotéka v historickom centre mesta je vyhľadávaným miestom milovníkov tohto moku. Až viac ako 600 druhov vín od tých najlepších slovenských i zahraničných producentov ponúka vo veľmi príjemnom prostredí pod historickými klenbami. Vinotéka je známa degustáciami, prezentáciami popredných vinárov, ochutnávkami mladého vínka, burčiakov a ružových vín. Vladimír Čuchran už tradične organizuje v našom meste Košické slávnosti vína, ktoré sa stali mimoriadne obľúbeným podujatím. Do nášho mesta prinášajú skvelú atmosféru a chuť. Za tieto i ďalšie zaujímavé aktivity je Vladimír Čuchran nominovaný na Košičana roka 2019 v kategórii Osobnosť.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím