PR 24.09.20

Poznáme víťaza autíčka FIAT 500

foto: Veronika Janušková

Hlasovanie druhého kola ankety KOŠIČAN ROKA 2019 sa skončilo 15. marca. V druhom kole ankety ste mohli za svojho favorita hlasovať iba raz, no už aj vďaka tomuto jedinému hlasu ste boli automaticky zaradení do žrebovania o hlavnú cenu – nový Fiat 500 na jeden celý rok.

Víťazkou sa stala Valéria Bučinová. Auto na jeden celý rok do súťaže venovala spoločnosť Auto-Valas, ktorá každoročne podporuje anketu KOŠIČAN ROKA. „Verím, že sa z neho výherkyňa bude tešiť. Je to imidžový model krásnej tmavomodrej farby,“ povedal majiteľ spoločnosti Štefan Valas.

Žrebovanie sa konalo za prítomnosti už spomínaného majiteľa spoločnosti Auto-Valas a notárky Dagmar Lukačiovej. „Osvedčujem priebeh a výsledky hlasovania druhého kola ankety KOŠIČAN ROKA 2019, ako aj žrebovania výhercu súťaže k druhému kolu ankety,“ povedala. 

Nechcela tomu uveriť

Nová majiteľka krásneho Fiatu 500 na celý jeden rok spočiatku nechcela uveriť, že ona je tou šťastnou. „Myslela som si, že to je skrytá kamera, keď ste mi to telefonicky oznámili.  Teraz však tomu už verím, keď ho vidím,“ prezradila pri odovzdávaní výhry.

K autíčku dostala aj šumivé prekvapenie v podobe malého darčeka. „Je to fantastické. Sedieť v ňom je úžasný pocit.“

Slávnostný galavečer, kde sme sa mali dozvedieť mena víťazov ankety KOŠIČAN ROKA 2019 sa mal konať 28. marca v Boutique Hotel Slávia. Na základe mimoriadnej situácie spôsobenej pandémiou ochorenia COVID-19 sa odložil na 24. septembra.  Prebiehať bude v súlade so všetkým platnými hygienickými opatreniami a v obmedzenom počte. Živé vysielanie z odovzdávania ocenení si však budete môcť pozrieť na live vysielaní na Facebooku KOŠICE:DNES. 

 

Foto: Veronika Janušková 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím