Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

Vďaka nášmu magazínu získala 1000 eur

Text k obrázku: Výhercu 2. kola letákovej súťaže vyžreboval generálny riaditeľ košice:dnes Lukáš Hraňo. Výherkyňou 2. kola letákovej súťaže o 1000 eur sa stala Katarína Hojdová zo Spišských Vlachov. Včera po žrebovaní sme ju telefonicky zastihli v práci. Zo začiatku sama nemohla uveriť, že sa na ňu usmialo šťastie. Dobrá správa ju zaskočila i rozradostila: „Obzvlášť

KOŠICE:DNES
FILIP GULDAN
2. 12. 2015
Video thumbnail
Prehrať video

Text k obrázku: Výhercu 2. kola letákovej súťaže vyžreboval generálny riaditeľ košice:dnes Lukáš Hraňo.

Výherkyňou 2. kola letákovej súťaže o 1000 eur sa stala Katarína Hojdová zo Spišských Vlachov. Včera po žrebovaní sme ju telefonicky zastihli v práci. Zo začiatku sama nemohla uveriť, že sa na ňu usmialo šťastie. Dobrá správa ju zaskočila i rozradostila: „Obzvlášť takto pred Vianocami peňažná výhra poteší.“

Tisícka je už poriadny peniaz. Niekto vie hneď, ako by s peniažkami naložil, iný si to potrebuje poriadne premyslieť. „Ešte vôbec netuším, čo s výhrou urobím. Možno ju uložím na účet a použijem, až keď budem vedieť ako. Alebo sa podelím so svojimi deťmi. Niečo pekné im kúpim,“ popísala svoje prvé úvahy pani Katarína.

Desiatky bločkov priniesli ovocie

Z rodiny je zvyčajne tou akčnou práve pani Katka, ktorá sa pravidelne zapája do súťaží. Človek predsa nikdy nevie, kedy sa na neho usmeje šťastie.

„Každý deň niečo nakupujeme, často práve v sieti potravín FRESH. Preto som si povedala – prečo by som sa do súťaže nezapojila? Určite sme už teda poslali niekoľko desiatok bločkov,“ vysvetľuje výherkyňa. A práve dnes zistila, že zapojiť sa oplatí.

Magazín číta pravidelne

Zaujímalo nás tiež, ako sa jej páči magazín Zdravé potraviny:dnes.

„Dostávame ho jednak do schránky, takže si ho môžem pravidelne doma prelistovať. Magazín sledujem takisto online a čítam si tam nové články. Je to rozhodne zaujímavé čítanie,“ dodáva šťastná výherkyňa.

Šanca pre ďalších šťastlivcov

S vyžrebovaním druhého víťaza, lepšie povedané víťazky, letákovej súťaže sa otvára možnosť pre ďalších z vás. Tretieho šťastlivca vyžrebujeme 29. decembra 2015.

(JK)

Foto: Veronika Janušková

Najnovšie články

Súvisiace články