Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!
ANALÝZA
AUDIO

Ako NKÚ MANIPULUJE DÁTA? Zdrojový kód potvrdil, že VÝSLEDKY NKÚ SÚ VOPRED NAPÍSANÉ!

Analýza potvrdila ako štátny úrad manipuluje dáta pri ich zbere. Zdrojový kód dotazníkov NKÚ priamo dokazuje, že výsledky auditu sú vopred napísané!

Zapojte sa do letnej súťaže “Som FRESH” a hrajte o 100 eur

Leto je čas výletov! Aj my sme sa preto rozhodli navštevovať počas letných mesiacov prevádzky siete supermarketov FRESH v Košiciach a zisťovať, prečo zákazníci náš obchod milujú. Každý, kto sa do súťaže zapojí, bude zaradený do žrebovania o 100 eur na nákup v potravinách FRESH. Súťaž trvá od 1. 7. do 31. 8. 2016. Výhercu

KOŠICE:DNES
FILIP GULDAN
7. 7. 2016
Video thumbnail
Prehrať video

Leto je čas výletov! Aj my sme sa preto rozhodli navštevovať počas letných mesiacov prevádzky siete supermarketov FRESH v Košiciach a zisťovať, prečo zákazníci náš obchod milujú. Každý, kto sa do súťaže zapojí, bude zaradený do žrebovania o 100 eur na nákup v potravinách FRESH.

Súťaž trvá od 1. 7. do 31. 8. 2016. Výhercu vyžrebujeme 1. 9. 2016 a jeho meno sa dozviete nasledujúci deň na webovej stránke www.zdravepotravinydnes.sk aj na našej facebookovej stránke.

Kolaz

Ako sa zapojiť?

Stačí, ak sa necháte odfotiť v niektorej z košických predajní počas našich výjazdov s tabuľkou “Som FRESH” a s odôvodnením, prečo potraviny FRESH milujete.

Ak na nás nenatrafíte alebo nie ste z Košíc, nezúfajte. Svoju odpoveď na otázku: Prečo ste FRESH alebo prečo nakupujete či máte radi potraviny FRESH zverejníte spolu s hashtagom #somfresh alebo nám odpoveď jednoducho zašlite poštou na adresu Redakcia košice:dnes, Hviezdoslavova 6, Košice, mailom na [email protected] alebo na facebookovu stránku Potraviny FRESH. Svoje odpovede môžete písať aj priamo do komentárov pod súťaž na našej facebookovej stránke.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete na našej webovej stránke.

Najnovšie články

Súvisiace články