25.06.19

Poznámka Dušana Karolyiho: Je župan Trnka taký frajer?

foto: archív kd
Karolyi
Dušan Karolyi
šéfredaktor KOŠICE:DNES
Zdieľať:

Stačí si pozrieť fotky z imatrikulácie na školskom internáte na Považskej a priložiť k nim fakt, že ide o prváčky, 14- až 15-ročné dievčatá. Normálne dievčatá, ktoré sa neprihlásili na tréning pre budúce pornoherečky. 

Keď riaditeľka internátu Rošková povie, že je to výchovno-vzdelávacia aktivita a od rodičov nedostali žiadny podnet, preto doteraz nemali čo riešiť... škoda na ňu drať klávesnicu. Takisto jej pedagogickí zamestnanci. Vygooglite im niekto nejaké obscénnosti, aby nemuseli slintať na imatrikuláciách, program ktorých schvaľovali. 

Foto: archív internátu
Foto: archív internátu
V jednej z úloh chlapci vytláčali kondenzované mlieko do úst ležiacich dievčat. Foto:
 Foto: archív internátu 

Internát patrí pod župu. Tá môže v tej výchovno-vzdelávacej inštitúcii pozametať. Ona však nevidí dôvod na vyvodzovanie personálnych dôsledkov, keďže neeviduje sťažnosti...  

Foto: archív internátu
Foto: archív internátu

Poradím vám, pán Trnka, ako sa pozerať na tie bohumilé obrázky. Predstavte si, že na fotkách je vaša 14-ročná dcérka. Na jednej roztomilo hryzie do jabĺčka. Nie vždy trafí. S pusou môže naraziť aj na rozkrok mládenca, lebo práve tam jabĺčko visí a ona má zalepené oči. Na inej zubami roztopašne drží vrecúško čaju a opakovane ho ponára do pohára. Ten je znova v epicentre programu, teda v rozkroku akéhosi študenta. A na ďalšej fotke - tá je hádam najpôsobivejšia - imaginárna slečna Trnková leží na zemi a mládenec jej z výšky strieka kondenzované mlieko do otvorených úst. Nie celkom presne, takže mlieko steká po líčkach.

Foto: archív internátu
Foto: archív internátu

Pán župan, čo vám to pripomína? Kŕmenie batoľaťa, čiže príprava na rodičovstvo?  Sú to obrázky, ktoré by ste na dcérkinom Facebooku lajkovali, pretože by ste boli hrdý, ako statočne zvládla imatrikulačnú prekážkovú dráhu?  

Foto: archív internátu
Foto: archív internátu

Stále nevidíte dôvod na personálne dôsledky? Tak buďte taký frajer a povedzte to verejne: Áno, v pohode si viem na tých fotkách predstaviť aj svoju dcérku. 

Sexuálne vzdelávanie na internáte

Viac k téme

25.06.19
Sexuálne vzdelávanie na internáte

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím